ZANUSSI ZOB 471 X

  • https://image.srovname.cz/cz/500/250978/zanussi-zob-471-x.jpg

    0

Typ: vestavba Typ vestavné trouby: vlastní ovládání, nezávislá Ovládání: mechanické-knoflíkové Energetická třída: A Celkový příkon (kW): 2.5 Časovač/minutka: elektronický časový spinač Otočný gril: NE Gril/infragril: ANO Pára: NE Horký vzduch: ANO Mikrovlnný ohřev: NE Počet programů: 7 Čištění trouby: hladký smalt »

Recenze ZANUSSI ZOB 471 X

Merllinn naprostá spokojenost, jednoduché ovládání, příjemná výbava funkcí, hezký vzhled, příznivá cena malým nedostatkem je, že když doběhne čas odpočtu, trouba se vypne a dává o sobě vědět signálem. Ten trvá 2 minuty a pokud do té doby nikdo troubu neotevře a nezkontroluje připravovaný pokrm, trouba se opět zapne a pokračuje kál v pečení podle původního nastavení, tentokrát už bez omezení.

Awel2 cena Za málo peněz málo muziky. Na belení chybí místa pro uchycení a upozornění, že trouba je bez připojovacího kabelu (standard, ale kdo si kupuje troubu každý den?) Chybí pojezdové kolejničky: rošty a pánve se šoupou přímo smalt kov na smalt kov, což vytváří nepříjemný pocit (jak vidlička o talíř), spirála u ventilátoru není a ten dokáže běžet jen když není zaplá žádná jiná, zato navrchu jsou 2 zbytečně každá se spína zvlášť, ale najednou ne, kde 1 funguje prý jao gril - nesmysel. Plast a levnej nerez mamce stačí.... Vlakem se dostanete stejnou dráhu za stejnou dobu v 1.třídě,2.třídě i na stojáka, komu se chce celou dobu stát, aď si pořídí tento výrobek.

Katy Na základě špatné zkušenost s předchozí plně elektronickou troubou Fagor H800 (po 6ti letech odešla elektronika) mi po dlouhém pátrání jako spolehlivou značku doporučilo několik zkušených servisních techniků Zannusi či Electrolux (ta by se mi funkcemi i vzhledem líbila více, ale k mé velké lítosti by asi byl problém s výškou trouby v lince). Vybírala jsem teď raději méně elektronickou verzi, takže jsem věděla, že bohužel nebude mít např. dětskou pojistku a také nevypne sama pečení pokud nebudu přítomna a po signálu opět obnoví proces pečení. Zatím spokojenost s klasickým pečením. Jednou testovaný horkovzduch byl rychlý, ale opékal v jednom rohu výrazně více. Ještě musím otestovat gril. Na vnějším nerezovém povrchu nezústávají otisky. Kov pod madlem se dost zahřívá. Hůře se zasouvá do trouby plech oproti drátěnému programu. Nejsou zde katalytické desky, takže častější umývání smaltovaného vnitřku bude nutností. Hodnotící dotazník zákazníkovi poslat později, nebyl ještě čas troubu pořádně odzkoušet :-)

+ Přidat hodnocení