SEVERIN TO 9483

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2623230/severin-to-9483.jpg

    0

Minitrouba Severin TO 9483s horkovzduchem, otočným grilem a pizza kamenemvýkon 1500 Wobjem vnitřního prostoru 20 llakovaný povrch odolný vůči vysokým teplotám5-polohový spínač: Vypnutí – Vrchní ohřev – Vrchní a spodní ohřev – Vrchní ohřev a otočný gril – Spodní ohřevnastavitelná teplota: 100 - 230 °Cvšechny funkce v »

Recenze SEVERIN TO 9483

tetickaaa spokojená se vším

janicex rychle nahřátá, docela prostorná, nízká spotřeba, jsem ráda, že jí mám. velkou troubu mám vedle lednice a spotřeba je obrovská, proto jsem zakoupila tuto malou, je i lehounká na manipulaci a výborně peče. časovač je také fajn a pizza kámen je super.naprostá spokojenost. trochu mi vadí ty žhavící tyčky, mám obavu, aby mi na ně něco neukáplo, nebo u čištění, ale to je možná jen můj dojem

Lenka Na troubě jsem neshledala nic, co by mi vadilo teda kromě světla, které tam trochu chybí, ale jinak doporučuji všem, kteří potřebují troubu a nemají místo nebo možnost klasické. Peče dobře a vejde se do ní celé kuře, takže nemám problém. Chybí mi tam trochu to světlo, pokaždé musím otevřít a povytáhnout plech. Ale nic hrozného.

Pavlos Rychlé vyhřátí trouby. Rozměry. Zatím nic

ahasweb peče rovnoměrně, smaltovaný plech, kvalitní povrchy nemá osvětlení

+ Přidat hodnocení více...