Mini ROHNSON R 200

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1661316/mini-rohnson-r-200.jpg

    0

Mini trouba ROHNSON R-200 a dvouplotýnkový vařič v jednom spotřebiči. Ideální pomocník do studentských bytů, na koleje či chatu. Umožní  vám vyhnout se nutnosti instalovat velký a drahý sporák, který je v mnoha případech zbytečný. Plotýnky i troubu je možno provozovat současně a nejste tak ničím omezování. Velká »

Recenze Mini ROHNSON R 200

Erika D. Výrobek je superlehký, vypadá pěkně a dá se položit i na lednici. Trouba peče úplně v pohodě. Skvěle se hodí do garsonky a pro jednočlennou domácnost - nebo mladý pár. Okolí plotének je při vaření opravdu horké, takže pozor na spáleniny a do trouby se nevleze univerzální plech - vůbec vyšší plech tam člověk pořídí horko těžko, ale to nevadí, dá se koupit menší/vyšší pekáček a postavit na plech, který je dodaný společně s výrobkem.

Sýkorová Troba dobře peče s tou jsem maximálně spokojená. Co se vaření a potažmo smažení týče, to už méně, přístroj má nejspíše bějakou teplotní pojistku, která ho vypíná, čehož jsem si tedy v parametrech nevšimla a něco na něm usmažit je problém, třeba z palačinek se stávají sušenky, pokud chci aby měli barvu.

Ing. Václav Bartoš/vzb vzhledem a velikostí Ovládání plotýnek vařičů není plynulé, ale skokové ve třech polohách, označených výkonem ve Watech, což laikovi nedává představu o teplotě. U trouby postrádám časový spínač (nastavení doby pečení).

+ Přidat hodnocení