LUXELL LX3550

  • https://image.srovname.cz/cz/500/250667/luxell-lx3550.jpg

    0

Typ: stolníOvládání: mechanické-knoflíkovéCelkový příkon (kW): 2.45Počet varných zón - Litinové plotýnky: 2Časovač/minutka: mechanické minutkyObjem (l): 39Provedení výrobku: bílá barva* trouba je vybavena dvěmi topnými tělesy* plotýnky o průměru 16 cm* plynulé nastavení teploty pečení od 80 - 320 stupňů Celsia* »

Recenze LUXELL LX3550

Veru71 rychlé ohřívání nic

A.Havlásková,Šenov u Ostravy K výrobku se nemohu vyjádřit kladně,protože při prvním nahřátí trouby odpadlo horní těsnění,takže jsem ho reklamovala v prodejně Datart Ostrava. Trouba byla poslána do servisu /Liberec/ a po nějaké době vrácena s opraveným těsněním,ale s poškrabanou pravou stranou a viditelnou mezerou mezi předním krytem a konstrukcí. Výrobek jsem odmítla převzít v takovém stavu,takže po měsíci,kdy se nic nedělo,mi byly vráceny peníze.... Prostřednictvím internetu jsem znova zakoupila stejnou troubu LUXELL LX 3550,ale měla stejnou vadu jako první-opět při zahřátí odpadlo horní těsnění.....jedná se snad o výrobní vadu??? Jinak trouba vypadá elegantně a je škoda,že není běžně v prodejnách.

brok.b co se týče použití vynikající,a naopak bych lépe zebezpečil nohy proti sklouznutí, čisté plastové nožičky nevyhovují co se týče bezpečnosti

Veronika wieczorkova je rychle upecino i na malo stupnu.

Kamisska V pořádku

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 70%

(10 recenzí)