Gorenje BO 7422 AX

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1302368/gorenje-bo-7422-ax.jpg

    0

* Multifunkční trouba BigSpace - 65 l. * Extra velká využitelná pečící plocha * Řada: Exclusive * Energetická třída: A -20 % * Design: * HomeMADE tvar trouby vychází z tvaru kamenné pece * Čelní panel - sklo a nerezová ocel * Ergonomický tvar knoflíků a rukojeti * Osvětlené výsuvné knoflíky * Odnímatelné skleněné »

Recenze Gorenje BO 7422 AX

Petr Máme ji teprve krátce,ale jsme naprosto spokojeni.Jednoduchá obsluha,mnoho možností a vymožeností,perfektní vybavenost a příslušenství.Mnoho funkcí za skvělou cenu.Má i kabel s vidlicí,takže jí stačí jen zasunout do zásuvky a můžete kouzlit. Jen kdyby snad ještě byla povrchová úprava proti otiskům na nerezových dílech,ale není to tak důležité,povrch se leští snadno.

dadamo ZA TAK KRÁTKOU DOBU ZATÍM SPOKOJENOST

Aja Pěkný design, vypadá přesně jako na obrázku. Otisky prstů nejsou moc viditelné, takže se nemusí pořád leštit. Snadno pochopitelné ovládání, prostorná. V balení 2 plechy (jeden mělký, jeden hluboký) a mřížka, vše se zdá být dobrá kvalita. Rychle se nahřívá, jakmile dosáhne požadované teploty, "pípne". Používám cca 14 dní, zatím peče dobře (vyzkoušeno na vánočním cukroví, šrůdlu, pizze, rozpékání pečiva). V návodu sice píšou, že máte zapomenout na staré zvyky o délce pečení a řídit se radami v návodu, ale zůstala jsem u starých zkušeností a zatím se nic nepřipeklo :-) navíc v návodu toho moc není.... Celkově spokojenost, snad vydrží! Digitální displej se trochu hůř ovládá, je nutné mačkat přesně v daném místě, oproti mé staré troubě (Electrolux) méně citlivé, ale možná jde jen o zvyk. Větrák trochu hlučnější, ale nic hrozného.

Martina Marešová celkem dobrá, měla jsem pred ni bosh a to je trochu lepsi trida, ale na to co pecu, je naprosto dostacujici. hlasité upozornění (ale mám téměř prázdný byt, takže možná až bude víc nábytku, nebude to tak hlasité) jednou se mi úplně jakoby odloupl display (ale po vychladnutí to bylo zase dobré) někdy se špatně

+ Přidat hodnocení