ELECTROLUX EOB 68200 X

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1307867/electrolux-eob-68200-x.jpg

    0

Typ: vestavba Typ vestavné trouby: vlastní ovládání, nezávislá Ovládání: dotykové Energetická třída: A Celkový příkon (kW): 3.5 Časovač/minutka: elektronické hodiny s programováním Dětská pojistka: ANO Otočný gril: NE Gril/infragril: ANO Pára: NE Horký vzduch: ANO Mikrovlnný ohřev: NE Počet programů: 10 Chladící »

Recenze ELECTROLUX EOB 68200 X

Milan Tuček Tato vestavná trouba je co do vzhledu a funkčnocti naprosto vynikající. Všechny přednastavené recepty mnou vyzkoušené jsou naprosto dokonalé. Pečení v této troubě je super, nic se nepřipaluje. Trouba je při provozu velice tichá a celá chladná. Jako třešnička na dortu působí ona krásná disainová světelná linka. Trouba nemá žádné samočištění, ale povrch jejího vnitřního prostoru spolu s čistícím prostředkem Electrolux lze snadno vyčistit během několika minut. Zatím jsem nenarazil na nic, co by mne nevyhovovalo.

zákazník Chytřejší než já, manželce nedovolí například péci kachnu 1 hodinu. Trouba stojí jako soliter, scází mi vetze s krytem.

matylda trouba je naprosto skvělá, jak vzhledově tak funkčností, srozumitelné menu v češtině, krásné peče, dvířka studená i při pečení, max bezpečné pro rodinu s dětmi, doporučuji jen dva teleskopické výsuvy,

Vendy Tichý provoz, výborné ovládání, při provozu chladná dvířka. Nestačila jsem zatím vyzkoušet všechny funkce. Programované pečení jsem vyzkoušela na krůtě - byla úžasná. Zatím jsem nic neobjevila.

Petr Dobrá funkčnost, příjemné ovládání multifunkčním displejem přes české menu, velmi vkusný vzhled, solidní provedeni, zatím vypadá spolehlivě Cena mohla být příznivější

+ Přidat hodnocení více...