Electrolux EKK 511509 W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1364676/electrolux-ekk-511509-w.jpg

    0

Typ: volně stojící Objem (l): 57 Počet varných zón - Plynové hořáky: 4 Časovač/minutka: mechanické minutky Pojistka plynových hořáků: ANO Gril/infragril: ANO Otočný gril: NE Displej: bez displeje Zapalování hořáků: elektrické integrované v knoflíku Energetická třída: A Celkový příkon (kW): 1.835 Osvětlení: ano »

Recenze Electrolux EKK 511509 W

zdeňka Skvělý výrobek, naprosto vyhovuje mým potřebám. Trouba krásně peče. Byl trochu problém sehnat plech, ale vyřešilo se to plechem univerzálním.

marie dobrý výrobek vrchní kryt,po odšroubování nejde dokonale zastrčit do linky

ŽELEZNÁ H. S VÝROBKEM JSEM PROZATÍM V CELKU SPOKOJENA. DOSUD JSEM NEPOUŽILA ELEKTRICKOU TROUBU. NEMOHLA JSEM PÉCI, PROTOŽE FAŠE FIRMA MĚ NEDODALA SMALTOVANÝ PEKÁČ, AČ MÁ BÝT SOUČÁSTÍ VÝROBKU PO NĚKOLIKA URGENCÍCH , SDĚLENÍ PORŘEBNÝCH ÚDAJŮ A TEL PŘÍSLIBŮ, MĚ PEKÁČ DOSUD NEBYL DODÁN. JINAK OK.

Michal Tento výrobek odpovídá celkem přesně vašemu popisu v nabídce. Spolehlivá funkce zapalování a pojistky proti zhasnutí je výborná. A výborná je i trouba, která velmi dobře peče. Jediný zápor, který bych tomuto sporáku vytknul je velmi krátký el. kabel od trouby. 1,5m je opravdu nedostačující.

KaHla Zapalování plynu ovládacími tlačítky. Možnost vyrovnání sporáku předními seřizovacími nožkami, v návodu na straně 18 je uvedeno, že nožička je na zadní straně, na obrázku jsou na přední straně dvě nožičky. Nožičky jsou skutečně vpředu. Možnost pojezdu sporáku-pořádek pod sporákem. Schází plech s vyššími okraji. U označení výrobku ve vaši nabídce schází údaj o příkonu, ten je důležitý pro rozhodnutí o výběru sporáku, amperáž jističe a zásuvky. V návodu schází technické údaje elektro. Síťový kabel je krátky, měl být alespoň 2 m. U starších domů jsou zásuvky nahoře. Elektrická instalace je provedena právě dle přeškrtnutého obrázku (str.18), nevím zda je to v pořádku. Síťový kabel je veden zespodu nad sporák, kde je zásuvka, spotřebiče se nedotýká, ale může.

+ Přidat hodnocení více...