Concept ET 5065

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2969079/concept-et-5065.jpg

    0

Rádi byste ušetřili čas a pořídili si domů výkonného pomocníka? Potrpíte si na kvalitě a vysokém výkonu? Pak dávejte pozor, když na scénu přichází multifunkční trouba Concept ET 5065! Jde o elektrickou troubu, která věrně nahradí jak klasickou troubu, tak mikrovlnku a pomůže vám tepelně upravit všechny druhy jídla! Zkuste ji sami a uvidíte, že nebudete litovat!

Recenze Concept ET 5065

Klára Hejnová troubu má sice jen chvilku, ale jsem spokojená. Splňuje vše, co jsem očekávala. Skvěle peče,je ihned rozehřátá a rychle zchladne. Skvělá pro malý prostor a myslím, že nahradí plně velkou troubu. nic

Michal M. Jednoduchá obsluha Upeče co má Máme na chatě - úplně dostačující -

jaroslav výborný a velmi kvalitní výrobek české firmy,žádná Čína.Trouba je velmi rychle ohřátá na provozní nastavenou teplotu ve všech úrovních,vynikající kvalita otočného grilu,mimo jiné velmi tichá mechanika,jak grilu,tak i horkovzdušného ventilátoru.Celkový desing tohoto produktu je velmi zdařilý.Lehce se udržuje v čistotě.Při nastavené teplotě 180 stupńů peče jak zběsilá od veškerých druhů masa ,až po sladké pečivo.Bohaté příslušenství a velmi příznivá cena.Jsem nadmíru spokojen s tímto výrobkem. Nemá žádných slabin,tudíž jedním slovem-NIC!!

Vandys Splňuje to co jsem od ní očekával.A nejvíce mě překvapilo jak perfektně griluje Kuřátko 1,3 kg za 75 minut i s předehřátím perfektní,šťavnaté,křupavá kužička :) Nic jsem spokojen snad dlouho vydrží :)

drosea troubu mám již pět let. Kromě bábovek mi upekla skvěle vše a to ji mám jako hlavní troubu doma, kde jede obden. Peče výborně, žádná porucha a funguje. Teď mi najednou vevnitř celá zrezivěla

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 97 %

(7 recenzí)