Concept ET-5060

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1794855/concept-et-5060.jpg

    0

Elektrická trouba Concept ET-5060 38 l s grilem Max. objem trouby: 38 l Příkon: 2000 W Funkce: Horní a spodní ohřev s ventilátorem, horní ohřev s ventilátorem, horní a spodní ohřev, horní těleso a gril, horní a dolní těleso a gril s ventilátorem 3 zásuvné úrovně Rozměry plechu vnější: 395×30×315 mm Rozměry plechu »

Recenze Concept ET-5060

lb249 hezký vzhled škoda, že s výrobkem nejsou dodávány doplňky(plechy), nemohu sehnat rozměr pro tuto troubu

Standa Jako trouba velmi dobré. Concept jsem koupil hlavně k vůli grilu. Bohužel grilovací jehla i úchty se hodí tak na grilování křepelek. Pokud chcete grilovat kuře nebo kachnu je naprosto nevyhovující. Vzhledem k tomu jak je toto zařízení subtilní -včetně unášeče na otáčení, nelze cokoliv většího na té mizerné jehle vyvážit a dochází při grilování k pozastavení a pak k překlopení o 4 až 5 cm a tím zůstáva kus grilovaného nedopečený a kus v místě kde se zastaví lehce spálený. Šetřilo se na nesprávném míatě. Chtělo by to : silnější jehlu na gril a k tomu velikostně odpovídající úchyty a stabilnější pohon, nebo alespoň jeho uchycení v pohonné jednotce. Ten kdo to navrhoval měl za úkol vyřešit jak ušetřit ale ne jak na zařízení slušně grilovat. Tím je znehodnocená celá jinak dobrá trouba.

iris Hledal jsem troubu kterou můžu postavit na stůl,moc takových není. Ovládání je jednoduché,peče dobře,zatím spokojenost!

MATERNOVA ZATÍM SE VŠÍM ZDÁ SE MI MENŠÍ VÝKON.V KLASICKÉ TROUBĚ NA 160 C UPEČU VŠE TADY MUSÍM VOLIT 180 I VÍCE CHTĚLO BY TO ASPON 2NIZKÉ PLECHY NA PEČENÍ CUKROVÍ A 1VYŠŠI NA BUCHTY.

Pavel Pták Dodání obratem, balení perfektní. Mohli jsme troubu uvést do provozu se zpožděním, proto odpovídám s prodlením. Trouba postrádá rovné plechy na pečení koláčů, cukroví a pod. K troubě je jen rošt a hluboký pekáč se zvlnitým dnem, který nejde použít na koláče. Pokud existují rovné plechy k této troubě, prosím o zprávu s cenou. Děkuji

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 76%

(6 recenzí)