Bosch HBN532E5

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2984948/bosch-hbn532e5.jpg

    0

Bosch přichází s povedenou multifunkční horkovzdušnou troubou HBN532E5 v nerezu s velkou černou plochou vyklápěcích dveří. Mezi 8 druhy ohřevu naleznete 3D pečení i speciální mód pro skvělou Pizzu. Dětská pojistka a program pro mytí trouby je samozřejmostí. Výbornou funkcí je i nastavení času začátku pečení. Díky němu si můžete například zadat ohřev oběda na 11h už v osm, zajít si v klidu na nákup, a až se v poledne vrátíte, bude vám už pečínka vonět na uvítanou.

Recenze Bosch HBN532E5

Jenda Tento kepl bych nechtěl snad ani zadarmo. Mám jako klad psát, že upeče maso? To i díra v zemi naplněná žhavým uhlím. Ta aspoň není tak nebezpečná jako tato parodie na moderní spotřebič. Zatímco si doma v pohodě a bezpečí vše upeču na plynové Moře z roku 60, vaření u rodičů - nešťastníků, kteří si koupili tento shit, se stává noční můrou.

Jasmína Jsem moc spokojená, uvidíme za půl roku :-)

J. Řeháková Zatím použita 3 x, teleskopické výsuvy super, dva plechy taky ok. Vše krásně funguje, jen člověk musí vychytat ty časy, je přece jenom rychlejší a výkonější než stará trouba, kde vše dlouho trvalo. Dvířka jsou při pečení studená, jen při otevření dvířek se musí dávat pozor, vychází hodně páry vše ok

+ Přidat hodnocení