Amica GEP 5133 Eco

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1380548/amica-gep-5133-eco.jpg

    0

Typ: volně stojícíObjem (l): 53Počet varných zón - Plynové hořáky: 4Pojistka plynových hořáků: ANOGril/infragril: ANOMikrovlnný ohřev: NEPára: NEPočet programů: 6Displej: bez displejeZapalování hořáků: elektrické integrované v knoflíkuEnergetická třída: ACelkový příkon (kW): 2.9Osvětlení: vnitřní osvětleníVýsuv »

Recenze Amica GEP 5133 Eco

Jan P. poměr ceny a kvality je výborný vaření trvá trochu déle než u našeho staršího sporáku. odborná instalace, která trvala cca 15min, je opravdu předražená (2000,-Kč)

Seifertová za tu cenu, no nekupte to Musí se hodně tlačit na knoflíky při zapalování.

Dany Výrobek mám jen krátce (měsíc), ale vyzkoušela jsem všechny funkce a jsem naprosto spokojená, vřele doporučuji. Funkce grilu je perfektní. vše OK

Stanislav Dobrá cena,jednoduchá obsluha,hořáky spolehlivě hoří i při úsporném režimu. Plynová pojistka způsobuje zdlouhavé zapálení hořáků.Do trouby se nevejdou klasické hluboké plechy.

Alena Zapalování hořáhů - nemusím již hledat zápalky, stačí jen otočit knoflíkem! Elektrická trouba - peče skvěle a navíc vidím stále dovnitř bez otvírání dvířek! Musím si zvyknout na umístění velkého hořáku vepředu

+ Přidat hodnocení více...