AEG BP5013021M

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1683277/aeg-bp5013021m.jpg

    0
  • http://aworld.eu/inshop/catalogue/products/thumbs/BP5013021M_thumb.jpg

  • http://www.elektronakup.cz/admin/obrazky/foto/stredni/aeg%20bp%205013021%20m%20-%205%20let%20zaruka%20-%20doprava%20zdarma.jpg

  • https://www.kuptotu.cz/media/catalog/product/a/e/aeg_2.png

Technická specifikace: Vnitřní objem (l): 74 Barva: Nerez ocel a úprava proti otiskům Elektronické funkce: 2 pyrolytické cykly, automatické vypnutí (jen trouby), prověření výsledku, dětský zámek, demo program, indikace zámku dveří, servisní kódy, doporučená teplota, denní čas, pyrolýza se zpožděním, připomínka pro »

Recenze AEG BP5013021M

Gašparík Tuto značku používáme dlouhodobě a jsme naprosto spokojeni. Minulá trouba pracovala 13 let bez poruchy a potom přestal neopravitelně fungovat ovládací panel. Nová trouba je ještě lepší i když je za třetinovou cenu než minulá. Málo plechů na pečení.. Ve vašem sortimentu doplňků jsem nenašel plechy do naší trouby. Potřebovali bychom ještě 2 mělké plechy rozměru 46,5 x 38,5. Je možné si je u Vás objednat?

Petr Digitální ukazatel teploty Zvuková signalizace když je dosaženo dané teploty Teleskopické rošty Vypadá dobře Originální příslušenství je celkem drahé (pekáče, vysouvací teleskopické rošty)

Lenka Peče skvěle, nemám co vytknout. Příslušenství pouze 1 x hluboký plech a 1x mělký plech. Chtěla jsem si dokoupit ještě jeden mělký plech, ale do trouby se vejde pouze originál od AEG a ten stojí 900,- kč , což mi připadá přehnané. Všechny plechy od ostatních značek nebo univerzální jsou malé!!!!

Novák Trouba je to výborná a tichounká. Peče krásně! Jsme spokojeni. Myslím, že není ideálně domyšleno nastavování času pečení. Tlačítko s minutami se musí držet velmi dlouho a dost silně až bolí prst: Nic pro ženy! U modelu, který jsme koupili od AEG před 14lety to bylo vyřešeno perfektně a elegantně ovládacím kolečkem. Ale POZOR! Vrátili jsme celkem dvě trouby nejdražšího provedení od Whirpoolu a tam by za to ovládání měli všem, kdo se podíleli na vývoji, nafackovat!!! Důvodem vrácení byla křivost boudy a ani u jedné nešly zavírat dveře. Takže od Whirpoolu už nikdy ani kartáček na zuby...

Milena Snadné ovládání, tichý provoz, spousta funkcí, dobrý výkon, nebo např.možnost pečení více plechů najednou. zatím nic, troubu používáme měsíc.

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen AEG BP5013021M

Filtrovat:

Hodnocení produktu 93%

(6 recenzí)
  • Dobře vyřešené vysouvání plechu. Po 1h pčení na 200st dvířka dole studená, nahoře vlažná, oproti předchozí( také značkové) díky tichému běhu skoro není poznat že peče. Žádné horko kolem. Velmi dobře hodnotím symboly potravin a teploty na výklopných dveřích.

  • Peče skvěle, nemám co vytknout.

  • Digitální ukazatel teploty